Vene must terjer

StandartMeie koerad NÄitused KutsikadIN MEMORIAM

 

 

 

 

 

Kennel „Juger Edelweiss“ oli registreeritud 04.12.2001.a. Selle hetkeks kennelis juba oli üks musta terjerite pesakond ning plaanis oli skye terrierite oma.

Kõik algas nii... 1998 aasta kevadel vene must terjer Edit leidis endale uut peremest. Ta oli juba 2,5 aasta vana. Temaga oli tehtud esimesed näitusesammud, ja 16. oktoobril 1998 ilmale tulid 6 musta kutsu (Leis x EST CH Edit). Nii kennelisse on tulnud Vist ja Vega. Kahjuks teiste pesakonna liikmetega kõik sidemeid on kaotatud.

1999 aasta septembris „musta kambaga“ liitus veel üks koer – skye terrier Katja. Alguses meie olime mures – kuidas 4kuine kuts saab oma suurte vennadega läbi, aga õnneks mustad koerad võtsid skye’d oma seltskonna vastava lugupidamisega.

Koerad osalesid näitusel, tasapisi korjasid oma auhinnad, nii läbis 3 aastat... Ja 2002.a. kennelis toimus korraga kaks sündmust: 8. aprillil sündis must pesakond (Apollo x EST CH Edit) ning kaks kuud hiljem, 6. juunil, skye’te hall pesakond (Moris x Katja).

Sellest ajast hakkas aktiivne tegutsemisaeg, hakkasid tulema uued tutvused, sõprus teiste kennelitega ja klubidega, näituste „haigus“.

Olime mustadega töölaagris, mis oli korraldatud saksa lambakoerte klubi poolt; tegime jälge, õppisime sõnekuulelikus ja kaitset, edukalt osalesime kuulelikuse võistlustes. Ning jälle näitused, näitused, näitused...

2004.a. Katja käis paaritamisel Slovaakias, mille tulemusena meie kennelis sündisid kreemid skye’d (Louran x Katja).

Meie armastame oma koeri, oleme optimismi ja entusiasmi täis. Meil oleks hea meel, kui Teid ei jäta külmaks meie töö.

 

 

Skye terrier Standart Meie koeradNÄitused KutsikadIn memoriam